sag_teklifiste

SolidWorks Sertifika Neden Gerekli ?

SolidWorks kullanmayı bilen kişilerin bu konuda uzman olduklarını belgelendirmeye yarayan ve aynı zamanda bütün dünyada geçerliliğe sahip olan, kişilerin SolidWorks konusunda kendini geliştirdiğini ve her türlü tasarım işini kolayca yapabilecek olduklarını temsil eden belgelere SolidWorks Sertifikası denmektedir. SolidWorks kullanmakta olan firmalarda, işe talip olan kişilere, bu belgelerinin olup olmadığı sorulmaktadır. Bu sebepten SolidWorks Sertifikasına sahip olan kişiler, talep ettikleri işi elde edebilmek için bir adım öndedilirler diyebiliriz.

SolidWorks kullanmayı bilen bir eleman arayan işletmeler, genel olarak SolidWorks programını ne kadar etkili bir şekilde kullanabildiğiniz ile ilgilenmektedirler. Firma sahipleri için tertip ettiğimiz seminerlerde veya bu şekilde web sitemizde sizlerle paylaşmış olduğumuz SolidWorks hakkındaki yazılarımız ile bu konuda sizlere bilgiler sunmaktayız. Değerlendirmelerimize göre, ilerleyen yıllarda bir iş için başvurduğunuz tüm firmalar sizden öncelikle SolidWorks Sertifikasına sahip olup olmadığınızı soracaklardır.

Solidworks  Sertifikası Sınavlarına Girebilmek İçin Bize Ulaşın

SolidWorks Sertifikaları, SolidWorks yazılımı ile ilgili becerilerinizi ve bu konu hakkındaki bilgilerinizi sınamak için bir değerlendirme unsuru olarak kullanılmaktadır. SolidWorks sertifika sınavları SolidWorks kullanarak şirketinizin genel bir şekilde başarısını yükseltmeniz için gereken temel becerileri öne çıkarmaktadır.

CSWA

CSWA yani Certified SolidWorks Associate ile günümüz koşullarında bir hayli yoğun ve rekabetçi  olan iş piyasasında, kendinize ayırt edici bir yer elde edebilme şansını yakalayabilirsiniz. CSWA sertifikası sayesinde SolidWorks konusundaki uzmanlığınız, özellikle firmaların aramakta olduğu ve yüksek maaş ile ödüllendirdiği ileri seviyedeki becerilere sahip olduğunuzun resmi belgesidir.

CSWP

Certified SolidWorks Professional sertifikaları, ileri seviyedeki becerilere sahip olup olmadığınızı değerlendiren sınavı, başarılı bir şekilde geçmiş olan kişilere verilmektedir. Her bir Certified SolidWorks Professional sahibi olan kişi SolidWorks programı bünyesinde olan birçok komplike özelliği kullanabilmekte ve bu sayede parametrik parçaların ve sabit olmayan düzeneklerin tasarlanmasında ve analiz edilmesi başarılı olduğunu ispatlamış olmaktadır.

CSWE

Certified SolidWorks Expert sertifikası olan kullanıcılarımız SolidWorks bünyesindeki karmaşık modelleme uygulamalarını çözebilmek için, gelişmiş fonksiyon ve nitelikleri kullanabilme becerisine erişmiş kişilerden oluşmaktadır. Bir Certified SolidWorks Expert kullanabilen kursiyerimiz SolidWorks  uygulamasına dair tüm konularda detaylı bilgiyi edilmiştir. Certified SolidWorks Expert sertifikasına sahip olan biri neredeyse kendilerinden istenen bütün modelleme problemleri çözebilmekte ve sektöründe kendini nitelikli bir SolidWorks kullanıcısı haline geltirmektedir.

CSWP-Sheet Metal

Certified SolidWorks Professional Sheet Metal için yapılan sınavın sona ermes,i bu kişinin SolidWorks  bünyesinde bulunan saç işleme araçlarını kullanabilir olduğunu belirten beceri testini, müspet bir şekilde geçtiğini işaret etmektedir.

CSWP-Surfacing

SolidWorks programı birçok gelişmiş yüzey tekniği aracını içerisinde barındırmaktadır. Certified SolidWorks Professional Surfacing Specialist sınavı komplike yüzeylerin oluşturulması esnasında, kişilerin bu araçları kullanabilme yetkinliklerini ölçmek  maksadıyla  uygulanmaktadır.

CSWP  Kalıp Araçları

Advanced Mold Tools sınavı SolidWorks’te bulunan kalıp araçlarını kullanabilip kullannamadığınızı ölçmeyi hedefler. SolidWorks kalıp araçlarının verimli bir şekilde anlaşılabilmesi, dayanıklı kalıp tasarımı yapabilen kullanıcılar için etkili olacaktır.

CSWP- FEA

Certified SolidWorks Simulation Professional sınavı bu sınava giren kişinin SolidWorks içerisindeki simülasyon araçlarını ve genel simülasyon tekniği konusundaki bilgilerini sınamak üzere uygulanmaktadır.

Belirtmiş olduğumuz bu uygulamaların sertifika sınavları, online bir şekilde yapılmaktadır. Bu sınavlara girebilmek için yapılması gereken adımlar aşağıdadır:

  1. Öncelikle girmeyi düşündüğünüz sınavı satın almak için bizi aramalısınız.
  2. Kendinizi hazır hissettiğinizde, satın almış olduğunuz sınava kendi bilgisayarınızdan erişim sağlayabilirsiniz.

3.Sınavınız bittiğinde SolidWorks Certification Center sayfasından, kullanıcı hesabınıza giriş yapıp,  sertifikanızı print edebilirsiniz.

3D Baskı Fİyat Teklifi Al

sertifika