3D baskı neyi ifade etmektedir?

Hayalinizdeki tasarımların çok uygun fiyatlarla 3D printerlar aracılığı ile uygulamaya dönüştürülmesini ifade etmektedir.3D yazıcınız yok diye üzülmeyin. Siz tasarımı bize ulaştırın yeter. Üstelik teknik ayrıntılarla da uğraşmayacaksınız.

Yükleyeceğim dosyanın formatı ne olmalı?

3 Boyutlu tasarımınız hazır ise,STL,VRML,PLY,3DS,FBX.STEP,STP.İGES,SLDPRT, gibi olarak dosyanızı gönderebilirsiniz.

3 Boyutlu tasarımım hazır değil ve bu işten pek anlamıyorum, siz 3D tasarım yapıyor musunuz?

3 Boyutlu tasarımınız hazır değil ise üretilmesini istediğiniz ürünün fotoğrafını JPEG,TİFF,PNG,Aİ,CDR,PSD ya da PDF olarak göndermenizi rica ederiz. Mühendislerimiz talebiniz ulaştıktan sonra sizinle irtibata geçeceklerdir.

Elimde 3 boyutlu ürün var, bu ürünün aynısından istiyorum 3 boyutlu tarama hizmeti veriyor musunuz?

Ürün numunenizi tarafımıza ulaştırmanız durumunda profesyonel 3 boyutlu tarama hizmetimizden yararlanabilir, elinizdeki nesnenin birebir olarak 3 boyutlu halini 3d printerlarımız aracılığı ile elde edebilirsiniz. Konu ile ilgili olarak ürünü göndermeden önce lütfen bize ulaşın.

Fiyatlandırma hakkında bilgi
Sizden gelen veriye göre sağlıklı bir fiyat çıkarılacak ve size bildirilecektir. Fiyat talep ettiğiniz ürüne, ürünün boyutu, üretileceği renk, malzeme ve dayanıklılığa göre değişiklik arz etmektedir.

Fiyat teklifi ile ilgili henüz dönüş olmadı, sebebi ne olabilir?

Fiyat teklifi için göndermiş olduğunuz dosyanın ve bilgilerin eksikliğinden dolayı geri dönüş olmamış olabilir, lütfen bütün bilgileri eksiksiz biçimde doldurduğunuzdan emin olun. Tüm bilgiler eksiksiz ise lütfen konu ile ilgili aykut@tasarimdanimalata.com adresine mail gönderin ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. 3 boyutlu tasarımınız hazır olarak bize ulaştıktan sonra 24 saat içinde size kesin dönüş yapmış olacağız.

 

About Aykut Dirim

https://www.tasarimdanimalata.com