TASARIMDAN İMALATA

 

Değişen dünya konjonktüründe  tasarım ve teknolojiyi üçüncü boyutta sizlere sunuyoruz. Artık çağımızın bir gerekliliği haline gelecek 3D baskı hizmetlerimizle sektörde daima bir adım önde olma hedefiyle ilerliyoruz.

Endüstriyel prototip tasarımları ile firmanızı bağlı bulunduğu sektörde daha ileriye götürmenizi günümüz şartlarına uygun yöntemlerle ile çözümler üretip yardımcı oluyoruz. Ürettiğimiz çözümler ile firmanıza daha hızlı bir şekilde üretim aşaması olanağı sağlıyor sizi bu zahmetli işten zaman kazandırarak kurtarıyoruz.

Tasarımın her zaman ön planda olacağı bilinciyle detaylı analiz yapıp hata payını en aza indirip kaliteyi maksimuma çıkarıyoruz. Böylelikle sektörde daha kaliteli ürünler ile müşterilerinizi firmanıza çok daha sadık hale getirebilir hatta ürünleriniz için  rekabet alanı yaratabilirsiniz.

Kalıp tasarım ve imalatta en kaliteli malzemeyi en uygun fiyata üzerinde yapacağımız revizyon ve yenilikçi anlayış ile sunuyoruz. Dünyayı yenilik anlayışının güzelleştirdiğinin bilincinde olarak her türlü geri dönüşü dikkate alıyor tasarımlarımızı odak noktası olacak şekilde ayarlıyoruz.

Proses üretme konusunda her şartta üretilen ürünleri değil kaliteli şartlarda ve kaliteli malzeme ile üretilen ürünleri satmak için üretim prosesine çok önem veriyoruz.

Araştırma ve geliştirme aşamasının bir firma için daima çok önemli olduğunu biliyoruz. AR-GE’ye önem veriyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin hangi kitlede ne etkiler yaratacağını ya da hizmet vereceğiniz kişi ve kuruluşların sizlerden sizlerden beklentilerini en ince ayrıntısına kadar sunuyoruz.

Günümüzde bir web sitesi adeta hayat kurtarır hale geldi. Bunun bilincinde olarak ilgi ve dikkat çekici bir o kadar da işlevsel , kullanımı kolay bir web tasarım hizmeti sunuyoruz. Müşterilerinize en iyi hitap edeceğiniz şekilde tasarlanan siteler hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de hizmet ağınızı genişletecek.

CNC programlama ile ürünlerinize ait uygun tezgah ve kontrol ünitesinin g kodunu çıkartarak sizlere sunuyor sektörel çözümler üretiyoruz. Bizden aldığınız örnekleri tezgahlarınıza sadece yerleştirerek hem zaman kazanıyor hem de müşterilerinize daha hızlı hizmet ağı oluşturuyoruz.

Eğitimlerimiz ile hem iş gücü sağlıyor hem de kalifiye elemanlar yetiştiriyor sektörlerinde bir numara olma parolasıyla çalışmaya hazır hale getiriyoruz.  Ara eleman sıkıntısı çeken sektörler için verdiğimiz eğitimlerle birebir çözümler üretiyor hem iş verenin yükünü azaltıyor hem de ülke istihdamına dolaylı olarak katkıda bulunuyoruz.

Üreteceğiniz ürünlerin imalat resimlerini uluslar arası standartlara uygun olarak hazırlıyor üretim bandına geçmeden önce son ölçülerini ve oluşabilecek aksaklıkları önceden görebilmenize olanak sağlıyor tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de sizlere çok değerli olan zamanı kazandırıyor sizi zarardan koruyoruz..

Bizler  Tasarımdan İmalata ailesi olarak daima sizler için hızlı, pratik, ekonomik, kaliteli ve piyasada ses getirecek projelerinizde en yakın destekçiniz oluyoruz. İşimizin ve sorumluluğumuzun gereği olan kalite odaklı anlayışı sizlere en ince ayrıntısına kadar sunuyoruz.. Ayrıcalıklar dünyasında siz değerli müşterilerimize birer kapı açıyoruz..

Dünyayı değiştirmek ve değişen dünyaya ayak uydurmak için hayal ettiğiniz tüm tasarımları 3.boyuta taşıyor, verdiğimiz eğitimlerle sektöre nitelikli iş gücü sağlamada üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz.

Prototip, ürün i mimari maket, sanayi ve yan yan sanayi parçaları gibi tüm aksamların 3d printer ile 3 boyutlu baskısı, sürekli güncellenen 3d Cad Cam Cae Cnc teknolojisinde tasarım ve eğitim desteği, özel tarayıcılarla 3d tarama ve çizim imkanlarıyla sektörün öncü ve yenilikçi gücü olmayı hedefliyoruz. Ayrıca Kalıp ve makina imalatları, talaşlı imalat hizmetleri de esnek ve de verimli bir çözüm ortağıyız.

İnsana, bilgiye, iletişime ve teknolojik gelişmelere yaptığımız yatırımlarla en ekonomik, nitelikli, hızlı ve sorunsuz üretim şeklimizle müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.

Adımızın verdiği mesaja bağlı kalarak tasarımdan imalata tüm çözümler için sizleri de tasarimdanimalata.com adresine bekliyoruz.

0850 65 000 65–0532 298 17 73

 3d printer baskı, kalıp imalatı, cad cam cnc kursu