Mekanik ve 3D yazıcıların buluştuğu site: LAYKANICS

Resim

   3D yazıcılarla mekanik tasarımı buluşturan yeni ve güzel bir site yayın hayatına başladı: LAYKANICS.
Her ay yeni bir proje sunan sitedeki tasarımlar tamamıyla özgün. “Laykanics” adı , 3D baskıdaki “layer” ve mekaniğin İngilizce karşılığı olan “mechanics” sözcüklerinin yoğurulmasından elde edilmiş
.
   Laykanics , iki MIT mezunu havacılık mühendisi arkadaşın Şubat 2016’da 3D yazıcıları kullanarak mekanik bilgilerini meraklılarla paylaşmak amacıyla kurdukları bir internet sitesi. Kurucular , en iyi öğrenme metodunun “uygulayarak öğrenmek” olduğunu düşündüklerini , bu yüzden mekanik bilgilerini projelerle aktarma yoluna gittiklerini söylüyorlar.
   Laykanics , abonelik yöntemiyle işleyen bir site. Aylık ve yıllık olarak belirlenen abonelik modellerinin fiyatları makul düzeyde. İlerleyen zamanda abonelik ücretlerini daha da düşüreceklerini belirtiyorlar. Projeler için gereken parçaları Laykanics’den satın almanız durumunda ücretsiz kargo sunuyorlar. Aboneliklere ek olarak ücretsiz üyelik de mevcut. Ücretsiz üyelikte yeni projelerden haberdar ediliyorsunuz. Ve sitedeki ücretsiz projelere erişim hakkınız oluyor.
   Sonuç olarak Laykanics , mekaniği uygulamalı olarak öğrenmenin ve ilerleyen zamanda kendi projelerinizi oluşturacak bilgi donanımına erişmenin mükemmel bir yolunu sunuyor.

About Aykut Dirim

https://www.tasarimdanimalata.com