3D CAD Paketleri

SOLIDWORKS® 3D CAD yazılımı kullanımı kolay SOLIDWORKS kullanıcı arabirimiyle güçlü tasarım işlevleri sunarak tasarım sürecinizi hızlandırır ve anında verimlilik kazanmanızı sağlar. SOLIDWORKS 3D CAD çözümleri sizin ve ekibinizin, fikirlerinizi kolayca mükemmel ürünlere dönüştürmenizi sağlar. Sezgisel arayüzü ve etkili tasarım özellikleri sayesinde daha akılcı ve hızlı şekilde ürün geliştirmeye olanak sağlar ve böylece şirketinizin başarısını arttırır. Kullanımı kolay ancak etkili araç setleri, tasarım bilgisinin net biçimde iletilebilmesi, sanal prototip oluşturma ve üretime hazır çizim ve verilerin hızlı şekilde oluşturulabilmesi ile rekabetçi piyasa şartlarında sizlere belirgin bir avantaj sağlar SOLIDWORKS 3D CAD uygulamasının tüm avantajlarını keşfedin.

SOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS Premium, SOLIDWORKS Professional’ın özelliklerine güçlü analiz ve tasarım doğrulama işlevleri, ECAD/MCAD işbirliği, tersine mühendislik ve gelişmiş kablo ve boru tesisatı işlevleri ekleyen kapsamlı bir 3D tasarım çözümüdür.
SOLIDWORKS Professional
SOLIDWORKS Professional, SOLIDWORKS Standard’ın özelliklerine yenilerini ekleyerek dosya yönetimi araçları, fotoğraf gerçekliğinde gelişmiş işleme, otomatik maliyet tahmini, eDrawings® Professional ile işbirliği özellikleri, otomatik tasarım ve teknik resim kontrolü ve gelişmiş bir bileşen ve parça kitaplığıyla tasarım üretkenliğini artırır.
SOLIDWORKS Standard
SOLIDWORKS Standard ile daha hızlı, verimli çalışır hale gelin ve bu güçlü 3D tasarım çözümünün hızlı parça üretimi, montajlar ve 2D çizimler açısından yararlarını ortaya çıkarın. Sac levha, profiller, yüzey işleme, kalıp, alet ve döküm için uygulamaya özel araçlar, sınıfında en iyi tasarımları sunmanızı kolaylaştırır.

About Aykut Dirim

https://www.tasarimdanimalata.com